Pracuj z Nami

Rozwijaj z Nami biznes Naszych klientów


Nasza firma przez kilka lat działalności ugruntowała swoją pozycję na rynku usług programistycznych. Klienci cenią Nas za profesjonalizm, oprogramowanie dobrane do ich potrzeb oraz uczciwość. Przez te wszystkie lata nikogo nie zawiedliśmy, mimo czasami ciężkich bojów z kodem zawsze udawało Nam się doprowadzić oprogramowanie do finalnego celu, którym jest służenie klientowi, jego biznesowi i pomoc w radzeniu sobie z trudami prowadzenia biznesu.

Czy nie boisz się wyzwań?


Stawiamy na rozwój

W codziennej pracy stawiamy na rozwój, nie lubimy monotonii a zatem jeśli lubisz wyzwania, zapraszamy. Codzienna praca w AG Systems to nie tylko tworzenie jednej i tej samej aplikacji od rana do wieczora czy korzystanie z jednej technologii. Nasza praca obejmuje specyficzne zagadnienia, zatem bardzo często jest to rozwijanie 2-3 aplikacji równocześnie, korzystanie z wielu narzędzi, nie zawsze stosujemy się do planowania z góry dwu tygodniowych sprintów w Scrum-ie, czasami Nasza praca skłania się można powiedzieć ku programowaniu w metodyce Extreme Programming (XP).

Żądny przygód?

Jeden z Naszych pracowników ciągle powtarza "Dobrze się tu pracuje bo zawsze mnie czymś zaskakujecie" - sentencja ta oddaje całokształt Naszej pracy. Jesteśmy po to aby spełniać oczekiwania klientów, pomagać im optymalizować procesy biznesowe w ich firmach poprzez tworzenie dedykowanego oprogramowania a nie od narzucania swojej woli czy tego co jest łatwiej zrobić. Poszukujemy ludzi zapatrujących się na rozwój dla których nie przerazi pisanie kodu w nowym języku czy z wykorzystanie nowej technologii. Nie szukamy "programistów jednego frameworka".

W myśl idei...

Know something about everything and everything about something.
-- Thomas Henry Huxley

Jeśli nie boisz się tego sformowania, zapraszamy

Damy Ci to co najlepsze


U Nas nie znajdziesz

Nie znajdziesz u Nas ludzi nie znających się na swojej pracy. Project Managerów z teoretyczną wiedzą co to jest programowanie, którzy na każde pytanie szukają odpowiedzi wyżej. Nie ma dobrych programisów, osób zarządzających Nimi bez praktyki.

Znajdziesz na pewno

Osoby z pasją, realizujące swoje ambicje, marzenia w pracy z kodem, klientami. Miłą atmosferę, nie jesteśmy korporacją. Odpowiedź na każde nurtujące Cię pytanie i pomoc od innych członków zespołu.

Nie czekaj ... zostaw swoje CV

Kto nie ryzykuje, ten nie wygrywa


Aplikuj ...

Pamiętaj jednak aby załączyć Nam swoje CV oraz aktualną klauzulę abyśmy mogli te CV przeczytać.