Kariera w AG Systems

Zacznij już dziś!

Dołącz do zespołu pasjonatów

Nasza firma przez kilka lat działalności ugruntowała swoją pozycję na rynku usług programistycznych. Klienci cenią Nas za profesjonalizm, oprogramowanie dobrane do ich potrzeb oraz uczciwość. Przez te wszystkie lata nikogo nie zawiedliśmy, mimo czasami ciężkich bojów z kodem zawsze udawało Nam się doprowadzić oprogramowanie do finalnego celu, którym jest służenie klientowi, jego biznesowi i pomoc w radzeniu sobie z trudami prowadzenia biznesu.

Zacznij pracę z nami a na pewno staniesz się częścią rodziny AG Systems!

Rozwiń skrzydła z nami!

W codziennej pracy stawiamy na rozwój, nie lubimy monotonii a zatem chętnie otworzymy ścieżkę dla osób, które szukają wyzwań i uparcie dążą do obranego celu. Codzienna praca w AG Systems nie oznacza żmudnego wpisywania kolejnych linijek kodu, ani pracy nad jednym oprogramowaniem przez długi okres czasu.

Nasza praca obejmuje specyficzne zagadnienia, zatem bardzo często jest to rozwijanie 2-3 aplikacji równocześnie, korzystanie z wielu narzędzi. Nie zawsze stosujemy się do planowania z góry dwu tygodniowych sprintów w Scrum-ie, czasami Nasza praca skłania się można powiedzieć ku programowaniu w metodyce Extreme Programming (XP).

Co u nas znajdziesz?

Czego nie doświadczysz?

Jako Front-End Developer będziesz odpowiedzialny za stronę wizualną i działanie interfejsów, widżetu, grafiki i wszelkich dodatków wizualnych w oprogramowaniu. Ze względu na ścisłą współpracę z innymi działami firmy, wymagamy umiejętności pracy zespołowej.  Niezbędna jest także znajomość HTML, CSS oraz JavaScript.

Głównym zadaniem iOS Software Developera jest tworzenie wszelkiego rodzaju  oprogramowania i aplikacji na urządzenia napędzane przez system iOS. Atrakcyjne formy rozwoju, które oferujemy gwarantują nabycie doświadczenia w pracy z przeróżnymi projektami. 

Projektowanie dedykowanych systemów, aplikacji i logiki biznesowej w oparciu o język PHP wymaga świetnej znajomości PHP 7+, My SQL i GIT. W pracy PHP Developera będziesz tworzył całkiem nowe projekty o przeróżnym zastosowaniu, jak również systematycznie rozwijał już istniejące oprogramowanie.