Audyty oprogramowania

Nie czekaj. Zacznij współpracę już dziś!

Zadzwoń

+48 798 023 168

Godziny kontaktu

Pon-Pt  8:00-16:00

AGsystems - audyty oprogramowania

Audyty oprogramowania

Fachowa analiza oprogramowania to podstawowa czynność jeśli zależy nam na usprawnieniu procesów, ograniczeniu ryzyka awarii oraz na zmniejszeniu kosztów. Dokładnie przeprowadzony audyt to kwestia, która w głównej mierze wpływa na gałąź IT Twojej firmy.

Dzięki naszemu doświadczeniu możemy zrealizować fachowy audyt każdego aspektu oprogramowania - dzięki temu otrzymasz pełen pakiet informacji na temat potencjalnych problemów, zagrożeń bezpieczeństwa i usprawnień, które możesz wdrożyć. Podczas audytu pomagamy zidentyfikować wszelkie problemy z produktami cyfrowymi.

Skuteczność

Stawiając na naszą pomoc zawsze masz pewność, że audyt będzie przeprowadzony zgodnie ze światowymi standardami.

Czytelność

Wyniki audytu przedstawiamy w szczegółowym raporcie. Nie oznacza to, że zostaniesz na lodzie - chętnie wszystko wyjaśnimy.

Doświadczenie

Warto zdać się na osoby, które w realny sposób mogą pomóc Ci rozwinąć biznes i zaoferują swoją wiedzę i doświadczenie w tej kwestii.

Audyt UX

Audyt UX to identyfikacja, zrozumienie i opisanie problemów z jakimi może borykać się użytkownik podczas korzystania z naszej aplikacji, serwisu lub strony internetowej To duże uproszczenie opisuje wykorzystanie zestawu metod oraz analiz rynku tak, aby skutecznie pomóc Ci w przygotowaniu oprogramowania dla wygody potencjalnych klientów.

Podczas wykonywania audytu stosujemy metodę wędrówki poznawczej czyli symulacji ścieżki jaką podąża użytkownik poruszający się po serwisie. Działamy także w oparciu o 10 heurystyk Nielsena.

Audyt wewnętrzny (QA)

Przeprowadzamy audyty QA (Quality Assurance) czyli audyty wewnętrzne zgodne ze standardami IAA. Dzięki naszej wiedzy i doświadczonym specjalistom AG Systems dzielimy się zdobywanymi przez lata wprawą i biegłością z komórką audytu w organizacji.

W ramach współpracy oferujemy oceny zewnętrzne przeprowadzane przez wyspecjalizowany zespół.

Naszą pracę dzielimy na kilka etapów:

  1. Wstępny przegląd
  2. Główne prace
  3. Raport

Dzięki temu ocena jest uporządkowana i przeprowadzona w usystematyzowany sposób, a ty zyskujesz wyniki naszych obserwacji oraz cenne wskazówki działania.

Audyty obciążeniowe aplikacji

Jednym z najczęstszych problemów z jakimi borykają się właściciele aplikacji czy serwisów internetowych jest niska wydajność. Jakie są tego przyczyny? Są to między innymi duża liczna użytkowników naraz, przeciążony serwer i wreszcie kiepsko zoptymalizowany kod źródłowy. Bez względu na przyczynę problemu nasi specjaliści zdiagnozują, opiszą i przedstawią problemy wydajnościowe twojego produktu.

Podczas wykonywania audytu szczególną uwagę zwracamy na wykorzystanie dostępnych na rynku narzędzi. Sami używamy kilku specjalistycznych programów badających prędkość oprogramowania – dzięki temu rozwiązania są zawsze dopasowane do produktu a rozwiązania odpowiednio przez nas przedstawione.

Audyt bezpieczeństwa

Szczegółowa kontrola połączona z analizą jest w stanie wykazać luki w zabezpieczeniach aplikacji, serwisu i właściwie każdego oprogramowania. Audyt bezpieczeństwa to kompleksowe rozwiązania, które oferujemy aby przedstawić zagrożenia oraz metody przeciwdziałania im.

Bywa, że podczas analizy zabezpieczeń wspieramy się działaniem firm trzeciech specjalizujących się w cyberbezpieczeństwie. Dzięki temu mamy pewność, że audyt jest kompletny i fachowy.