Administracja serwerami

Nie czekaj. Zacznij współpracę już dziś!

Zadzwoń

+48 798 023 168

Godziny kontaktu

Pon-Pt  8:00-16:00

AG Systems - administracja serwerami

Administracja serwerami Linux

Jako przedsiębiorca, na pewno wiesz jak ważne dla firmy są stabilność oraz pewność w działaniu. Nie inaczej jest w przypadku firmowych systemów informatycznych - to właśnie nowoczesne rozwiązania dla firm, takie jak niezawodne serwery, praca w chmurze oraz bezpieczne przechowywanie danych w dużej mierze wpływają na wydajność pracy i ograniczenie ryzyka awarii.

AG Systems już od 17 lat zajmuje się administrowaniem serwerów wielu firm, które zaufały nam przez wzgląd na naszą szeroko rozbudowaną wiedzę teoretyczną oraz umiejętność zastosowania jej w praktyce każdego dnia. Czasy, w których administratorem może być jedna osoba z dostępem do komputera już dawno minęły - obecnie administratorzy są zaufanymi partnerami w biznesie, których głównym zadaniem jest uproszczenie oraz upłynnienie procesów, które zachodzą każdego dnia. Wiele z nich dzieje się w ułamku sekundy, jednak stanowią one często o produktywności firmy.

Oto tylko niektóre przykłady zadań, które stroją po stronie administratora:

Wyżej wymienione usługi to jedynie ułamek naszego zaangażowania i wsparcia, które okazujemy klientom. Aby poznać pełen wachlarz naszych możliwości warto osobiście nas poznać – skontaktuj się z nami lub rozpocznij współpracę, aby w pełni przekonywać się o płynących z zaufania nam korzyściom. Na pewno znajdziemy idealne rozwiązanie.

Jakie korzyści odnosisz?

Jeśli wciąż nie jesteś pewien czy chcesz powierzyć tak ważną część biznesu specjaliście zobacz, jakie realne korzyści odniesiesz, zdając się na nasze doświadczenie w pracy z serwerami.

Oszczędność

Nie płać pięciocyfrowych kwot zatrudniając administratorów na własną rękę - zdaj się na nas i rozliczaj się w wygodny sposób.

Działanie przez cały rok

Przez cały rok, 24h 7dni w tygodniu usprawniamy procesy, optymalizujemy je i natychmiast reagujemy w przypadku awarii.

Doświadczenie

Warto zdać się na osoby, które w realny sposób mogą pomóc Ci rozwinąć biznes i zaoferują swoją wiedzę i doświadczenie w tej kwestii.

Regularne kopie zapasowe

Regularne dbanie o zabezpieczenia pomaga uniknąć skutków awarii dysków bądź innym nieprzewidzianym zdarzeniom.

Szybkość

Jesteśmy w stanie zapewnić szybką migrację i przesył danych, co przekłada się na szybką realizację wielu procesów zachodzących w firmie.

Dokładność

Dobrze znamy naszą pracę i środowisko, w którym ją wykonujemy. Nie przegapimy żadnej kluczowej kwestii, która niedoświadczonemu administratorowi mogłaby łatwo umknąć.